19-04-2024
1559132786_1.jpg1559132786_10.jpg1559132786_2.jpg1559132786_3.jpg1559132786_4.jpg1559132786_7.jpg1559132786_8.jpg1559132786_9.jpg


Underwater Boys
Kadra
Jak zacząć nurkować?
Stopnie/szkolenia
Sklep
Wypożyczalnia sprzętu
Napełnianie butli
powietrze/nitrox/trimix
Wyjazdy
Turystyka nurkowa
Imprezy integracyjne
Partnerzy
   
Sklep nurkowy
wejdź do sklepu


JAK ZACZĄĆ NURKOWAĆ

Od bardzo bardzo dawna ludzi pociągało to co nieznane, nieodkryte, niezbadane, zupełnie inne, odmienne od szarej czasami nudnej codzienności życia. Nurkowanie jest jednym ze sportów, który spełnia wszystkie wymagania opisane wyżej. Kiedyś sport i zajęcie przeznaczone tylko dla grup komercyjnych, wojskowych, w pełni zawodowych a obecnie dzięki postępowi w dziedzinie medycyny, budowy sprzętu i systemu edukacyjnego dla prawie każdej chetnej, obeznanej z wodą osoby.
Sport fascynujacy, ekstremalny ale po odpowiednim przeszkoleniu na tyle bezpieczny by płetwonurkami mogły zostać nawet dzieci.
Nurkowanie poprawia sprawność, kontrolę nad samym sobą, rozwija współpracę pomiędzy partnerami, redukując w znacznym stopniu stres, zmienia podejście do trudnych problemów codziennego życia, wnosząc do niego więcej radości i usmiechu.
Pozwala odkrywać i poznawać to co bylo do tej pory niedostępne: nieznana nam roślinność, zwierzęta, przedmioty i niesamowite widoki ukazujące się głęboko pod powierzchnią wody.

Jak zacząć nurkować?

Żeby zostać licencjonowanym płetwonurkiem należy ukonczyć kurs oferowany w każdym dowolnym centrum nurkowym lub przez samodzielnych licencjonowanych instruktorów nurkowania. Standardy szkoleniowe zarówno pod względem części teoretycznej jak i praktycznej w początkowej fazie nauki są tak skonstruowane by były łatwe i jednolite dla każdego uczestnika kursu w dowolnej organizacji.
Jeśli nie jesteś pewny(a) czy nurkowanie jest dla ciebie, czy się tobie podoba i jest tym czego szukałes(as) nie musisz kończyć pełnego kursu. Możesz skorzystać z programu typu Discover Scuba Diving - odkryj nurkowanie, które jest krótką wycieczką na małej głębokości z instruktorem bez odbywania całego szkolenia nurkowego.
Dla zdecydowanych kursantów pierwszym najpopularniejszym kursem z licencją płetwonurka polecanym przez szkoły nurkowania i instruktorów jest OPEN WATER DIVER ( nurek wód otwartych).
Nie musisz wyszukiwać żadnych informacji odnośnie szkoleń, programów, co, gdzie , jak i kiedy. Nie musisz nic wiedzieć.
Wszytko to ci powiemy w jasny, zrozumiały sposób odpowiadając także na twoje pytania, których jesli chodzi o nurkowanie pod wodą jest zapewne bardzo bardzo dużo.

Zadzwoń +48 794 166 679 lub napisz na info@underwater-boys.pl a umowimy się na spotkanie w dogodnym dla ciebie terminie przedstawiając naszą ofertę szkoleniową.

TO NIC NIE KOSZTUJE A ROZWIEJE TWOJE WĄTPLIWOŚCI

 

Licznik odwiedzin: 711459
*kopiowanie i wykorzystywanie materiałów ze strony zastrzeżone*
wykonanie Artneo
sklep nurkowy