14-06-2024
1559132786_1.jpg1559132786_10.jpg1559132786_2.jpg1559132786_3.jpg1559132786_4.jpg1559132786_7.jpg1559132786_8.jpg1559132786_9.jpg


Underwater Boys
Kadra
Jak zacząć nurkować?
Stopnie/szkolenia
Sklep
Wypożyczalnia sprzętu
Napełnianie butli
powietrze/nitrox/trimix
Wyjazdy
Turystyka nurkowa
Imprezy integracyjne
Partnerzy
   
Sklep nurkowy
wejdź do sklepu


IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM - Nurkowanie a integracja

 

o nurkowaniu
 
Nurkowanie to jeden z najpopularniejszych ostatnio sportów ekstremalnych. Wysoki poziom adrenaliny podczas wypraw nurkowych, nowe środowisko i możliwość przeżycia niesamowitej przygody sprawia, że nurkowanie dla wielu jest nie tylko sportem, ale również hobby, pasją a nawet stylem życia. Może być również motywacją do przezwyciężania swoich słabości, lęków i różnego rodzaju ograniczeń.
 
Nurkowanie towarzyszy ludzkości właściwie od początku jej istnienia. Pragnienie przebywania pod wodą powodowane było potrzebą zdobywania pożywienia, odkrywania zatopionych skarbów, poławiania pereł, potrzebą naprawiania albo zatapiania statków, czy też motywującą ludzkość chęcią poznania. Nurkowanie rekreacyjne w formie niewiele różniącej się od obecnej to lata czterdzieste dwudziestego wieku .
 
Nurkowania nie sposób porównać do jakiegokolwiek innego sportu. To niesamowite przeżycie, możliwość obcowania z podwodnym światem i przede wszystkim możliwość rozwoju. Poprawia sprawność, kontrolę nad samym sobą, rozwija współpracę pomiędzy partnerami, redukując w znacznym stopniu stres. Zmienia podejście do problemów codziennego życia, wnosząc do niego więcej radości i uśmiechu. Poprawia odkrywać i poznawać to co było do tej pory niedostępne: nieznana nam roślinność, zwierzęta, przedmioty i niesamowite widoki ukazujące się głęboko po powierzchnią wody.
 

nurkowanie a integracja

Wyprawa nurkowa jest doskonałą formą budowy zespołu, ponieważ samo nurkowanie opiera się na typowych procesach integracyjnych. Podstawą jest współpraca w grupie. Osoby uczestniczące w nurkowych imprezach integracyjnych uczą się wzajemnej odpowiedzialności co jest nieocenioną cechą zarówno w pracy jak i poza nią. Wspólne planowanie i realizacja planu podczas wypadów nurkowych zacieśnia więzi miedzy uczestnikami, a także pozwala na rozwijanie zdolności strategicznych i determinacji. W takich imprezach niezbędna jest gotowość do niesienia pomocy partnerom.  
Uczestnicy imprez zapoznają się z podwodnym stanem nieważkości, z niezwykłą ciszą, ze zjawiskami, których nigdy wcześniej nie doświadczyli. Odkrywaniu nowego, trójwymiarowego świata często towarzyszy, pełne nieznanego dotąd podniecenia, uczucie robienia tego, co wydawało się niemożliwe. Niemalże spełnienie marzeń o lataniu. Czas spędzony w błękitnej przestrzeni staje się niezapomnianym wrażeniem a dla większości osób nową pasją na długie lata wspólnej przygody i pracy...

bezpieczeństwo

Nurkowanie w przypadku imprez integracyjnych jest sportem bezpiecznym. Należy jednak przestrzegać podstawowych zasad i umieć posługiwać się elementami wyposażenia. Dlatego właśnie wykwalifikowana kadra przed każdym nurkowaniem prowadzi krótkie szkolenie. Wszyscy uczestnicy otrzymują profesjonalny sprzęt nurkowy, który jest regularnie serwisowany w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa. Instruktorzy przez cały czas trwania imprezy czuwają nad jej prawidłowym przebiegiem i są wyszkoleni do natychmiastowego reagowania w każdej sytuacji.

Zawsze wybierane są akweny, w których uczestnik będzie się nie tylko dobrze bawił, ale także będzie bezpieczny. 

dlaczego warto

Nurkowanie dostarcza jedynych w swoim rodzaju wrażeń. Jest niezastąpioną formą integracji w grupie, ze względu na to, iż wymaga poświęcenia i odpowiedzialności za drugą osobę.

Więcej informacji pod numerem tel: 794 166 679 lub pisząc na e-maila info@underwater-boys.pl 

ZAPRASZAMY FIRMY DO WSPÓŁPRACY

 

 
Licznik odwiedzin: 718006
*kopiowanie i wykorzystywanie materiałów ze strony zastrzeżone*
wykonanie Artneo
sklep nurkowy