14-06-2024
1559132786_1.jpg1559132786_10.jpg1559132786_2.jpg1559132786_3.jpg1559132786_4.jpg1559132786_7.jpg1559132786_8.jpg1559132786_9.jpg


Underwater Boys
Kadra
Jak zacząć nurkować?
Stopnie/szkolenia
Sklep
Wypożyczalnia sprzętu
Napełnianie butli
powietrze/nitrox/trimix
Wyjazdy
Turystyka nurkowa
Imprezy integracyjne
Partnerzy
   
Sklep nurkowy
wejdź do sklepu


Kursy AOWD i Specjalizacje: 2022

Witam serdecznie  i zapraszam na nurkowania a także na kursy mogące podnieść Wasze umiejętności a tym samym dopiero odkryć to co w nurkowaniu jest fajne a było do tej pory niedostępne po kursie dla początkujących OWD.
W programie trzy  kursy, które zrobione z czasem tworzą bardzo dobrą całość do wykonywania nurkowań głębszych a jednocześnie odkrywających przed Wami podwodną historię w postaci zatopionych wraków przynoszących wreszcie ten dreszczyk emocji jaki występuje przy poszukiwaniu skarbów.
Kurs pierwszy AOWD , inaczej Nurek Zaawansowany jest kontynuacją kursu Open Water Diver. AOWD otwiera Wam drogę do kolejnych specjalizacji w tym, nurkowania głębokiego i wreszcie nurkowania wrakowego, które są naszym głównym celem.
Poniżej krótka charakterystyka każdego z nich.

Kurs Advanced Diver (doświadczony nurek) Termin do ustalenia
Wspaniała zabawa z podnoszeniem doświadczenia i kwalifikacji.
Advanced Diver jest programem szkoleniowym, który umożliwia certyfikowanym nurkom na kontynuowanie dalszego szkolenia poprzez rozwijanie umiejętności, które ich interesują. Nurkowie mogą wybierać z szeregu kursów te, które wydają się im najfajniejsze i pogłębiają ich obszar zainteresowań.  Advanced Diver jest certyfikatem świadczącym o dobrym opanowaniu nurkowania przez nurka, radzącego sobie w różnych warunkach pod wodą.  Kurs Advanced Open Water Diver czyli Doświadczony Nurek podnosi Wam głębokość nurkowania z 18 do 30 metrów.
Na kursie AOWD przygotowałem program który przybliży Wam nurkowania i wiedzę  z zakresu doskonałej pływalności, nawigacji podwodnej, nurkowania nocnego, nurkowania na mieszankach nitroksowych  i nurkowania głębokiego.


Kurs - Specjalizacja Nurkowanie Głębokie Termin do ustalenia
Nurkowanie Głębokie. Nurkowania rekreacyjne głębokie w limitach bezdekompresyjnych podnoszących głębokość do 40m.
Kurs specjalizacji Nurkowanie Głębokie jest wstępem do nurkowań głębokich. Dzięki poznanej nowej wiedzy, umiejętności, procedur i technik nurkowych możliwe jest wykonywanie  tego typu nurkowań w bezpieczny i zaplanowany sposób.
 Jest wiele powodów, dla których ludzie chcą nurkować głębiej niż 18m a są to między innymi:
ciekawe urwiska, zbocza, skały, bogata roślinność wodna rosnąca znacznie głębiej, ciekawe okazy ryb i innych zwierząt żyjących w jeziorach bądź morzach i oceanach żerujących głęboko i wreszcie wraki, wraki, wraki, niezliczona ilość pięknych wraków leżących jednak głębiej niż 18m.
Dzięki temu kursowi dowiecie się więcej  o planowaniu i organizacji nurkowań głębokich, sprzęcie wykorzystywanym do takich nurkowań, procedurach bezpieczeństwa, ryzyku występującym przy takich znurkowaniach, tabelach, obliczaniu nurkowań i głębokości, czasie nurkowania, zużyciu powietrza, komorach dekompresyjnych, lotach po nurkowaniu i wiele więcej
Wymagania kwalifikacyjne: posiadanie certyfikatu AOWD
W programie 4 nurkowania.


Kurs - Specjalizacja Nurkowanie Wrakowe Termin do ustalenia
Nurkowania wrakowe. Doskonały sposób na poznanie historii.
Kurs tej specjalizacji jest wstępem do nurkowań wrakowych. Dzięki poznanej nowej wiedzy, umiejętności, procedur i technik nurkowych możliwe jest wykonywanie nurkowań na wrakach lub innych podwodnych zatopionych przeszkodach w bezpieczny sposób.
Dlaczego warto nurkować na wrakach i czego doświadczycie ?. Przeżyjecie nowe niespotykane wcześniej doświadczenia nurkowe, poznacie historię bitew i tragedii morskich z bliska, będziecie mieli możliwość robienia ciekawych niespotykanych zdjęć podwodnych do swoich albumów, sprawdzicie się w innych trudniejszych warunkach pod wodą.
Dzięki temu kursowi dowiecie się więcej o planowaniu, organizacji, procedurach przy nurkowaniu na wrakach, wykorzystaniu dodatkowego sprzętu , technikach nurkowania przy ograniczonej widoczności , procedurach awaryjnych, problemach i ryzyku związanym z nurkowaniem na wrakach
Wymagania kwalifikacyjne: posiadanie certyfikatu AOWD
W programie 4 nurkowania


W razie pytań, rezerwacji miejsca lub  informacji zapraszam do kontaktu na e-maila arkadiusz.rozbicki@underwater-boys.pl
Do wyboru Kurs AOWD, Specjalizacja Nurkowanie Głębokie,Wrakowe, Nitrox, Nocne, Doskonala Plywalnosc i inne... Cennik kursów na stronie www.underwater-boys.pl

Terminy do ustalenia - przez cały rok -

 

Zapraszam serdecznie

Arkadiusz Rozbicki

 

 
Licznik odwiedzin: 718034
*kopiowanie i wykorzystywanie materiałów ze strony zastrzeżone*
wykonanie Artneo
sklep nurkowy